Sohbet Girişi

Sohbet Uygulaması QQ

Sohbet Uygulaması QQ

Sohbet Uygulaması QQ

Görüntülü sohbet uygulaması QQ, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biridir, ancak hiç karşılaşmamış olabilirsiniz. QQ nedir ve büyük boyutuna rağmen neden kendi ülkesi Çin dışında bu kadar bilinmiyor? Ve QQ’da pazarlama yapmayı düşünen markaların bu konuda ne bilmesi gerekiyor? Sorularına biraz göt atalım.

WeChat uygulamasını duymayanınız yoktur. Çin sosyal medya devlerinden biridir. Ama zar zor… WeChat sadece 2018 yılı Çin’in en popüler sosyal medya kanalı oldu. Bu tahttan indirilmiş şampiyonun yerini alan, muhtemelen hiç duymadığınız en büyük sosyal medya ağı olan QQ’dur. QQ çok büyük, aynı anda çevrimiçi olarak en fazla kullanıcıya sahip olmak için bir Guinness dünya rekoru kırdı.

Çin’in ilk popüler mesajlaşma hizmeti olan QQ, hem Çin’in web’inin hem de mobil İnternette hizmet vermiştir. 1999’da, Facebook’tan 5 yıl önce başlatılmasına rağmen, QQ, zamanının rakiplerinin onu alt etmesine engel oldu. Ayrıca kendi kurucuları tarafından onu yok etmek için sürekli bir çabadan gösteriliyordu.

Bugün, QQ hala aylık 850 milyon aktif kullanıcıya sahip. Bu sayı, Twitter’ın iddia ettiği sayının iki katından fazla. Ancak başka şekilde dillendirmek gerekirse sadece eski benliğinin gölgesinde bir azınlıktır.

QQ, şu anda dünyanın en büyük internet şirketlerinden biri olan Tencent şirketi tarafından piyasaya sürülen ilk üründür

Görüntülü Sohbet Uygulaması QQ Nasıl Kullanılır

Lansmanda QQ, basit bir anlık mesajlaşma ve ICQ adlı bir İsrail uygulamasının açık bir kopyasıydı. Ancak, iyileştirmeler hızla takip edildi. Bugün, çevrimiçi oyunlar oynayabilir, avatarınızı özelleştirebilir, e-posta ve büyük dosyalar gönderip alabilir, paylaşabilirsiniz. Snapchat gibi kaybolan videoları ve animasyonları şekillendirin ve benzer düşünen bireylerin çevrimiçi gruplarına katılın gibi çeşitli seçeneklerde hizmetler sunar.

Ayrıca müzik akışı yapabilir, QQ’nun arkadaşlık hizmeti aracılığıyla bir sevgili bulabilirsiniz. Bunun için, arkadaşlarınızla paylaşmak ve haber akışınızdaki yayınlarını okumak için Facebook benzeri Qzone’u kullanabilirsiniz. Artık QQ, sadece bir masaüstü uygulaması değil, akıllı telefonunuzda QQ ve Qzone da mevcuttur. Görüntülü sohbet uygulaması QQ hakkında yazılan yazımızdan sonra diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

http://www.Mekansizin.com/

Sohbet Uygulaması QQ

https://www.sohbetci.net.tr/

admin 265
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia