Sohbet Girişi

Sohbet Uygulaması Instagram

Sohbet Uygulaması Instagram

Görüntülü Sohbet Uygulaması Instagram

Görüntülü sohbet uygulaması Instagram, Instagram’ın benzeri olmayan bir sosyal medya ağı olduğu iddia edilebilir. Popüler kullanıcı kitlesi, platformu neredeyse tamamen görüntü ve video paylaşımı etrafında oluşturulmuştur.

Küçük işletmelerden büyük kurumlara, haber kuruluşlarından kültürel merkezlere, ünlülere, fotoğrafçılara, müzisyenlere kadar bir milyardan fazla kayıtlı hesabını da katarsak Instagram’ın olmadığı bir zamanda ne yapıyorduk hatırlamak zor.

Görüntülü Sohbet Uygulaması Instagram Nasıl Kullanılır

İlk önce: Uygulamayı kullanmak için Instagram’ı indirmeniz gerekecek. Ücretsiz olarak kullanılabilir iOS, Android, ve Windows cihazlardan yaparsınız. İPad’ler için tamamen optimize edilmiş bir uygulama olmasa da iPad’inizde tam IG deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Uygulamayı bulmak için App Store ayarlarınızı değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Uygulamayı ilk kez açtıktan sonra, yeni bir hesap oluşturmanız veya Facebook hesabınızla giriş yapmanız istenir.

Yeni bir hesap oluşturmayı seçerseniz, işlem basittir. Telefon numaranız veya e-posta adresiniz, tam adınız, istediğiniz kullanıcı adı ve şifreniz istenir.

Bir hesap oluşturduktan sonra, yapabileceğinizi belirtmek gerekir bir içerik oluşturabilirsiniz veya birden çok Instagram hesabı arasında oturumu kapatmadan geçiş yapabilirsiniz. Bu özellik, kişisel ve profesyonel kullanım için ayrı hesaplar çalıştırmak istiyorsanız çok yararlı bir özellik.

Instagram öncelikle akıllı telefonlar için tasarlanmış olsa da, masaüstü deneyimi de yıllar içinde sürekli olarak iyileşmiştir.

Bugün, bilgisayarınızdan Instagram’a geçebilir ve profilinizi düzenlemek, akışınızı görüntülemek, yorum yapmak ve doğrudan mesaj göndermek ve almak için bir web tarayıcısı kullanabilirsiniz.

Instagram hesabınızı oluşturduktan sonra profilinizi ayarlamak isteyeceksiniz. Profil sayfanız, kimi takip ettiğinizi ve sizi kimin takip ettiğini takip edebileceğiniz tüm fotoğraflarınız ve videolarınız için bir sayfadır. Ayrıca ayarlarınıza erişebileceğiniz yerdir.

Profil sayfaları genellikle insanların ziyaret ettiği ilk şeydir, bu nedenle kullanıcı adınızı, profil resminizi ve biyografinizi güncel tutmak en iyisidir. Profil resminiz, platformun her yerinde kullanıcı adınızla görünen simgedir, biyografiniz ise kendinizin veya markanızın kısa bir açıklamasını sunan bir alandır. Görüntülü sohbet uygulaması instagram üzerinden bu ve diğer her şeyi yapabilirsiniz. Ayrıca, varsa, web sitenizi de ekleyebilirsiniz.

http://www.Mekansizin.com/

Sohbet Uygulaması Instagram

https://www.sohbetci.net.tr/

 

admin 254
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia