Sohbet Girişi

Görüntülü Sohbet Uygulaması WhatsApp

Görüntülü Sohbet Uygulaması WhatsApp

Görüntülü Sohbet Uygulaması WhatsApp

Görüntülü sohbet uygulaması WhatsApp, ABD’de az bilinen bir mesajlaşma uygulaması olsa da dünyanın birçok yerinde günlük yaşamın önemli bir parçasıdır. Facebook’a ait uygulama kolayca dünyanın en popüler mesajlaşma hizmetlerinden biri olmuştur.

WhatsApp‘ın popülaritesini anlamak için, ücretsiz, internet tabanlı mesajlaşma sunan ilk mobil uygulamalardan biri olduğunu bilmemiz gerekir. Ücretlerin uygulanabileceği hücresel veri ağlarını kullanarak metin göndermek yerine, WhatsApp öncelikle mesaj göndermek ve almak için bir Wi-Fi bağlantısı, na dayanır ve ücretsiz olarak kullanılır.

Sohbet Uygulaması Nasıl Kullanılır

WhatsApp’ın ana hedefi, yalnızca bir internet bağlantısı kullanarak arama ve mesaj göndermenize ve almanıza izin vermesidir. Bu da neredeyse ücretsiz ve uluslararası arama için ideal olduğu anlamına gelir. Kaydolmak için herhangi bir ücret ve sonradan sorun yaratacak planlı ödeme seçeneği yoktur.

WhatsApp, Google’ın iMessage veya Messages gibi diğer mesajlaşma hizmetlerine benzese de yine de birkaç önemli avantaj sunuyor. En öneml avantajı ise Android ve iOS arasındaki platformlar arası işlevselliktir.

İlk bakışta, WhatsApp bir kısa mesaj uygulamasından başka bir şey gibi görünmeyebilir, ancak çok daha fazlasını yapabilir. İşte WhatsApp’ın temel özelliklerinin kısa bir özeti:

  • Ses ve video görüşmeleri: Sesli aramalara ek olarak, WhatsApp ayrıca bir grup işlevi de gösterir ve bir çağrıda sekiz katılımcıya izin veren video görüşmeleri de sunar.
  • Sesli mesajlaşma: Sesli mesajları tek tek sohbetlere veya grup sohbetlerine kaydedebilir ve gönderebilirsiniz.
  • Güvenli mesajlaşma: WhatsApp uygulamasında uçtan uca şifreleme kullanılır. Yalnızca mesaj gönderen kişilerin mesajları okuyabileceği güvenli bir iletişim standardıdır.
  • Fotoğraflar ve video paylaşımı: Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve GIF’leri, görüntülerinizin pikselleştirileceğinden veya indirilemeyeceğinden endişe etmeden gönderebilirsiniz.
  • Belge paylaşımı: WhatsApp, e-posta veya ayrı belge paylaşım uygulamaları zahmetine girmeden PDF’ler, elektronik tablolar ve slayt gösterileri gibi her türlü belgeyi göndermenizi sağlar.
  • Masaüstü erişimi: WhatsApp, Mac ve PC için bir masaüstü sürümü sunuyor.
  • WhatsApp Business: WhatsApp’ın özel işletme hesabı girişimcilerin ürünlerini sergileyebilecekleri ve müşterileriyle uygun ve tanıdık bir platformda bağlantı kurabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

 

Görüntülü Sohbet Uygulaması WhatsApp

admin 288
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia