Sohbet Girişi

Sohbet Uygulaması SnapChat

Sohbet Uygulaması SnapChat

Sohbet Uygulaması SnapChat

Görüntülü sohbet uygulaması SnapChat, arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza ve takip etmenize izin vermenin yanı sıra çok daha fala ve güzel şeyler sunuyor. Bunlar arasında oyunlar, haberler ve eğlence, kısa testler ve gerçekten yenilikçi fotoğraf ve video düzenleme araçları gibi imkanlar vardır.

Hizmet koşullarına göre kullanıcılar 13 yaşında olmalıdır. Bir hesap oluşturmak için doğum tarihinizi girmeniz gerekir, ancak yaş doğrulaması yoktur, bu nedenle 13 yaşın altındaki çocukların kaydolması kolaydır. Hassas içerik, esas olarak yaşa uygun olmayan içeriğe maruz kalma ve veri toplayan testler gibi pazarlama alanları nedeniyle 16 yaş ve üstü gençler için Snapchat kullanım için önerilir.

Görüntülü Sohbet Uygulaması SnapChat Nasıl Kullanılır

Kaydolmanız gerekirken ihtiyaç duyulan tek şey adınız, bir e-posta adresiniz ve doğum tarihinizdir. Snapchat’te kullanıcılar bir nick ile giriş yaparlar. Arkadaş eklemek için kişilerinizi yükleyebilir veya tanıdığınız kişileri arayabilirsiniz. Ayrıca, her kullanıcıya özgü özel bir QR kodu olan Snapcode’un resmini çekerek birini otomatik olarak ekleyebilirsiniz. Bundan sonra işler biraz kafa karıştırıcı olur. Snapchat’te, metin değil, fotoğraflarla genellikle iletişime başlanır.

Bir sohbete başlamak için büyük kamera çemberine dokunun ve bir çırpıda sağa çekin. Arkadaşlarının kullandığı filtreleri anlamak deneme imkanı ve bir sürü yenilikçi fotoğraf filtresi vardır. Snap’ınızı özelleştirdikten sonra, arkadaş listenizdeki herkese gönderebilir veya hikayenize ekleyebilirsiniz, arkadaşlarınızın 24 saat boyunca görüntüleyebileceği günün kaydı SnapChat içinde bulunur. Snapchat ayrıca gruptaki herkesin katkıda bulunabileceği grup metinleri ve grup hikayeleri sunar.

Bir Snap’te bir zaman sınırı belirlerseniz, görüntülendikten sonra kaybolacaktır. Ancak, alıcılar telefonlarını veya üçüncü taraf ekran yakalama uygulamasını kullanarak bir görüntünün ekran görüntüsünü alabilir. Bir telefon ekran görüntüsü gönderene görüntünün yakalandığını bildirir. Ancak üçüncü taraf uygulamalar bir bildirimi tetiklemez. Bu nedenlerden dolayı, en iyi gençler çevrimiçi yapılan hiçbir şeyin gerçekten geçici olmadığını anlarlar. Kendilerini veya başkalarını seksi veya utanç verici bir şekilde göndermeden önce, resmin yarın sabah okulda dolaşabileceğini hatırlamak önemlidir.

Görüntülü sohbet uygulaması SnapChat ve diğer uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak için diğer yazılarımıza göz gezdirin.

https://www.sohbetci.net.tr/

Sohbet Uygulaması SnapChat

http://www.Mekansizin.com/

admin 335
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia