Sohbet Girişi

Görüntülü Sohbet Uygulaması Tinder

Görüntülü Sohbet Uygulaması Tinder

Görüntülü Sohbet Uygulaması Tinder

Görüntülü Sohbet Uygulaması Tinder , insanların romantik ve duygusal bir ilişki yaşayacakları partnerler aradıkları görüntülü ve yazışmalı bir sohbet uygulamasıdır. Tinder, temel olarak konum tabanlı flört uygulaması çılgınlığını 2012’de başlattı ve hala Türkiye’deki en popüler flört uygulaması. Bu nedenle, yalnızsanız, Tinder kesinlikle kullanmaya değer.

Tinder’ın devrim niteliğindeki onu beğeniyorsan sağa, beğenmiyorsan sola kaydır formatı o zamandan beri çok sayıda rakip tarafından kopyalandı ve Tinder gibi uygulamalar bolca bulunuyor.

Bumble , Hinge ve CoffeeMeetsBagel bazı örneklerdir. Tinder şu anda Plenty of Fish ve Match.com gibi tanışma sitelerinin de sahibi olan Match Group’un bir parçası.

Bu popüler mobil flört uygulamasının ayrıntılarını merak ediyorsanız, Tinder hakkında detayları yazımızda bulabileceksiniz.

Görüntülü Sohbet Uygulaması Tinder Nasıl Kullanılır

Tinder, özellikle 2012’de piyasaya sürüldüğünde, öncelikle bir bağlantı uygulaması olarak biliniyordu. Tinder kullanıcıları çoğunlukla daha rahat ilişkiler arayan bekarlardı.

Ve bu kesinlikle hala böyle olsa da, Tinder artık sadece takılmak için değil. Ayrıca ciddi ilişkiler arayan birçok insan da bulabilirsiniz.

Ayrıca muhtemelen Tinder’da olmanın ne kadara mal olduğunu merak ediyorsundur. Tinder Plus, Tinder Gold ve Tinder Platinum’a yükseltme seçenekleri 100 ila 500 TL arasında değişmektedir, temel Tinder uygulaması ücretsizdir .

Flört uygulamasını indirdikten sonra, Facebook hesabınız üzerinden giriş yapabilir veya cep telefonu numaranızı kullanabilirsiniz.

Tinder’ı kullanmak için Facebook’a ihtiyacınız olmasa da, hesabınızı oluşturmayı biraz daha kolaylaştırır. Profil bilgilerinizin çoğu, Facebook profilinizden otomatik olarak doldurulur ve fotoğraflarınızı yüklemeyi çok kolaylaştırır.

Tinder, hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabilir.

Tinder uygulaması bilgisayar için Tinder Online olarak veya kullanmak istediğiniz başka herhangi bir cihazı da kullanabilirsiniz .

Sohbet chat alanında olsun özel ağlarda olsun Görüntülü sohbet uygulaması tinder kullanmak bu kadar basttir. Siz de bir flörtleşme, eş, sevgili veya partner arayışındaysanız bu tarz uygulamalar tercih etmelisiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte artık eski usul flörtleşmeler yerini bu yeni tip sanal flörtlere bıraktı. Görüntülü sohbet uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizdeki diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

admin 417
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia