Sohbet Girişi

Görüntülü Sohbet Uygulaması Bumble

Görüntülü Sohbet Uygulaması Bumble

Görüntülü Sohbet Uygulaması Bumble

Görüntülü Sohbet Uygulaması Bumble Tinder ile aynı model üzerine inşa edilmiş ücretsiz bir flört uygulamasıdır, ancak benzersiz bir fark ile meydana çıkmıştır. Bir sohbet başlatmaya gelince, kadınlar sürücü koltuğundalar. Bumble, kadınların diğer mobil flört uygulamalarında sıklıkla bombardımana uğradığı kalitesiz mesajların sayısını azaltmayı hedeflemektedir.

Bumble’ın Artıları ve Eksileri

Artıları:

  • Kadınlar istenmeyen mesajlara boğulmazlar.
  • Uygulamanın kurucularından birine göre, eşleşmelerin %60’ı sohbetle sonuçlanıyor.
  • Uygulamanın cinsiyet demografisi kabaca eşittir ve kullanıcıların %55’i erkektir.
  • Bir hesap oluşturmak kolaydır

Eksileri:

  • Erkekler ilk mesajı gönderemez, yalnızca kadınlar sohbet başlatabilir. Yani cebinizde harika giriş cümleleri varsa bu uygulamada işe yaramıyor.
  • İkiniz de sağa kaydırdığınızda eşleştiğiniz kişinin sizinle iletişime geçmek için yalnızca 24 saati var. Yani ilgilendiğiniz bir kadın size mesaj göndermezse, eşleşme kaybedilir.

Bumble yasal bir flört uygulamasıdır. Türkiye’deki en popüler ikinci uygulama. Beyler, ilk hamleyi kadının yapmasını bekleme fikrine katlanabiliyorsanız, Bumble’ı deneyin. Arada sırada takip eden yerine takip edilen gibi hissetmek güzeldir ve Bumble bunu mümkün kılar.

Aynı zamanda kadınlar için de harika bir flört uygulamasıdır tabii ilk mesajı göndermekte sorun yoksa.

Görüntülü Sohbet Uygulaması Bumble Nasıl Kullanılır

Bumble, Erkeklerin ilk mesajı gönderememesinin önüne geçer. Bu da temiz bir kullanım imkanı sağlar.

Mesajlaşmaya standart yaklaşımı “Hey bebeğim, selam” olan biriyseniz, bu muhtemelen sizin için uygun bir uygulama değildir.

Tinder’ın kurucularından biri olan Whitney Wolfe, Tinder ve onun ana şirketi (o zamanlar) IAC’ye karşı oldukça tartışmalı bir cinsel taciz davası açtıktan sonra, daha kadın dostu bir uygulama başlatmaya karar verdi.

Bumble ayrıca, olası bir eşleşmenin profilinden bir içerik seçmenize ve buna 9’dan oluşan bir emoji arasından seçim yapmanıza olanak tanıyan bir tepkiler özelliğine sahiptir. İkiniz eşleşirseniz emoji tepki ortaya çıkar.

Kadınlar da bir tepki olarak yorum gönderme seçeneğine sahiptir. Bir yorum göndermek, bir eşleşme sonuçlanırsa ilk hamle olarak sayılır, bu nedenle bu özellik, kadınların Bumble konuşması başlatmasını kolaylaştırır. İkiniz de sağa kaydırdığınızda bir bağlantı kurulur. Bu gerçekleştiğinde, kadının bir konuşma başlatmak için yalnızca 24 saati vardır, aksi takdirde eşleşme kaybedilir. Görüntülü sohbet

admin 366
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia