Sohbet Girişi

Görüntülü Sohbet Uygulaması Bumble

Görüntülü Sohbet Uygulaması Bumble

Görüntülü Sohbet Uygulaması Bumble

Görüntülü Sohbet Uygulaması Bumble , diğer tüm görüntülü sohbet uygulamaları gibi bir sosyal medya platformu ve insanların birbirleriyle konuşabildikleri bir uygulamadır.

Bigo Nedir

Bigo Live, kullanıcıların video oluşturmasına veya etkinliklerini arkadaşlarına ve yabancılara canlı yayınlamasına olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır. Herkes her zaman ve her yerde video yayınlayabilir ve herhangi birinin yayınına bağlanabilir.

Canlı yayıncılar, diğer kullanıcılardan canlı yorumlar alır ve yakındaki kullanıcıları arayabilir. Temel uygulama ücretsiz olsa da, kullanıcılar uygulama içi para birimini artırmak için 2000 Türk lirasına kadar ödeme yapar. Kullanıcılar videolarından kolayca para kazanabilir. Bu para kazanma sistemi, uygulamaların başarısının anahtarı olduğunu diğer uygulamalar tarafından uygulanarak kanıtladı.

Örneğin, bir kullanıcı, bir videonun canlı akışı sırasında dijital hediyeler karşılığında para alışverişi yapabilir ve bunları en sevdiği yayıncıya gönderebilir. Fasulye adı verilen hediyeler yalnızca bir yayıncının popülaritesini göstermekle kalmaz, aynı zamanda gerçek parayla da çevrilebilir. Bu yüzden, ne kadar çok yayın yapılırsa o kadar çok gelir elde edilir.

Görüntülü Sohbet Uygulaması Bigo Nasıl Kullanılır

Bigo’ya üye olmak için öncelikli olarak elinizin altında bir tane akıllı telefon, bir telefon numarası ve internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Bunlardan biri yoksa maalesef ki görüntülü konuşma uygulaması bigo size izin vermez. Bunlara sahip olduktan sonra facebook, Google veya telefonunz apple ise ios apple simgesine tıklayarak bir hesap açabilirsiniz. Bundan sonrası tamamen size kalmış durumda. İsterseniz flört arayan birini bulabilirsiniz, isterseniz dini sohbet edebilirsiniz, isterseniz geyik muhabbeti yapan birini bulabilirsiniz.

Bigo ve diğer görüntülü uygulamlarda pek çok artı bulunmaktadır. bu artıları şöyle sırayabiliriz:

  • Görüntülü sohbet edildiği için fake veya dolandırıcı biri karşılaşma ihtimaliniz yoktur.
  • Görüntülü sohbet sayesinde karşınızdaki insanın mimiklerini görür ve ona göre tavırları anlarsınız
  • Görüntülü sohbet sayesinde farklı kişilerle tanışabilir duygusal ve romantik bir ilişki yaşayabilirsiniz.
  • Görüntülü sohbet uygulaması bigo sayesinde ciddi anlamda maddi gelir elde edilir.
  • Görüntülü sohbet uygulamaları sayesinde bir sosyal çevre edinebilirsiniz. Ayrıca, kendi kafanıza uyan kişilerle rahatça birbirinizi bılabilirsiniz.
admin 328
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia