Sohbet Girişi

Görüntülü Sohbet Uygulaması Facebook

Görüntülü Sohbet Uygulaması Facebook

Görüntülü Sohbet Uygulaması Facebook

Görüntülü Sohbet Uygulaması Facebook , 2004 yılının Şubat ayında Harvard Üniversitesi’nde okul tabanlı bir sosyal ağ olarak başladı. Mark Zuckerberg tarafından, her ikisi de kolejdeki öğrenci olan Edward Saverin ile birlikte oluşturuldu. Facebook’un 13 yaş ve üzeri herkesin kullanımına açılıp yükselişe geçmesi, dünyanın en popüler sosyal ağı olarak MySpace‘i hızla geride bırakması 2006 yılını buldu.

Facebook’un başarısı, hem insanlara hem de işletmelere hitap etme yeteneğine ve birden çok sitede çalışan tek bir oturum açma sağlayarak web’deki sitelerle etkileşime girme yeteneğine bağlanabilir.

Facebook kullanıcı dostudur ve herkese açıktır. En az teknik bilgiye sahip kişiler bile kaydolabilir ve Facebook’ta paylaşım yapmaya başlayabilir. Uzun süredir kayıp arkadaşlarla iletişim kurmanın veya yeniden bağlantı kurmanın bir yolu olarak başlamış olsa da, kısa sürede bir kitleyi yakından hedefleyebilen ve doğrudan ürün veya hizmetlerini isteme olasılığı en yüksek kişilere reklam sunabilen işletmelerin sevgisini kazanmıştır.

https://birguncel.com/en-cok-tiklanan-sohbet-sitesi

https://genel-blog.com/sohbet-sitesi-secerken-dikkat-edilmesi-gerekenler/

https://blog-genel.com/turkiyenin-en-sevilen-sohbet-sitesi-sohbetci/

https://kendisihaber.com/turkiyenin-en-sevilen-sohbet-sitesi/

Facebook, fotoğrafları, kısa mesajları, videoları, durum gönderilerini ve duyguları Facebook’ta paylaşmayı kolaylaştırır. Site eğlenceli ve birçok kullanıcı için düzenli bir günlük uğrak yeridir.

Facebook, özelleştirilebilir bir gizlilik ayarı sağlar, böylece kullanıcılar bilgilerini üçüncü şahıslara ulaşmaktan koruyabilir.

Görüntülü Sohbet Uygulaması Facebook Nasıl Kullanılır

Facebook’u bu kadar popüler yapan birkaç özellik

  • Facebook, bir arkadaş listesi tutmanıza ve profilinizdeki içeriği kimlerin görebileceğini özelleştirmek için gizlilik ayarlarını seçmenize olanak tanır.
  • Facebook, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz fotoğraf yüklemenize ve fotoğraf albümleri oluşturmanıza olanak tanır.
  • Facebook, etkileşimli çevrimiçi sohbeti ve iletişim halinde kalmak, bilgi paylaşmak veya merhaba demek için arkadaşınızın profil sayfalarına yorum yapma özelliğini destekler.
  • Facebook, işletmelerin Facebook’u sosyal medya pazarlaması için bir araç olarak kullanmasına izin veren grup sayfalarını, hayran sayfalarını ve işletme sayfalarını destekler.
  • Facebook’un geliştirici ağı, gelişmiş işlevsellik ve para kazanma seçenekleri sunar.
  • Facebook Canlı’yı kullanarak canlı video akışı yapabilirsiniz.

Görüntülü sohbet uygulaması facebook arkadaşlarınızla ve aile üyelerinizle sohbet etmeyi ve istediğiniz yeni insanlar tanışmayı bu verdiği imkanlarla sağlamaktadır.

 

admin 389
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia