Sohbet Girişi

Görüntülü Sohbet Uygulaması Happn

Görüntülü Sohbet Uygulaması Happn

Görüntülü Sohbet Uygulaması Happn

Görüntülü sohbet uygulaması Happn potansiyel eşleşmeleri göstermek için telefonunuzun konumunu kullanan yeni bir mobil tanışma uygulamasıdır. Birinin yolunu her geçtiğinizde, bu kişinin profili feed’inizin en üstüne eklenir.

Uygulamayı açtığınızda, en son karşılaşmalarınızla bir ızgara görünümü elde edersiniz. Zamanda daha geriye gitmek için aşağı kaydırabilirsiniz. Bir profile dokunursanız, modern bir tanışma uygulamasından bekleyebileceğiniz tüm etkileşimleri bulursunuz. Tinder’da olduğu gibi, karşılıklı bir ilgi olup olmadığını bilmek ve ücretsiz sohbet etmeye başlamak için birini beğenip beğenmediğinizi işaretleyebilirsiniz. Tinder’ın aksine, eşleşme olmasa bile kredi kullanan herkesle sohbet edebilirsiniz.

Görüntülü Sohbet Uygulaması Nasıl Kullanılır

Uygulama oldukça bağımlılık yapıyor ve kullanıcı tabanının önemli bir kısmı her gün hatta bazen günde birden fazla kez uygulamaya giriyor. Şimdiye kadar yaklaşık 200.000 kişi bu uygulamayla ilişki kurdu. Resmi olarak Mart 2014’te Paris’te başlatılan Happn’in şu anda günlük 40.000 aktif kullanıcısı var. Londra’da Mart ayında piyasaya sürüldükten sonra günlük yaklaşık 10.000 aktif kullanıcısı var ve Berlin’de sadece bir ay sonra günlük 7.000 ila 10.000 aktif kullanıcıya ulaşmıştır.

Tinder ve Happn’in bazı benzerlikleri var, ancak iki uygulamanın iki farklı tasarım mekanizması var. Tinder’da, bir profil resmini her kaydırdığınızda, diğer kişinin sizi de beğenip beğenmediğini öğrenmek için endişeli olursunuz. Gizemi ve sabırsızlığı teşvik eder. Ayrıca, bir seferde yalnızca bir profil görebilirsiniz ve bir sonraki profili görmenin tek yolu geçerli profilde sola veya sağa kaydırmaktır. Kaçınılmaz olarak, uygulamada çok fazla zaman harcamanızdır, tekrar tekrar kendinize bir profil daha kaydırayım ve kapatacağım dersiniz.

Buna karşılık, Happn çoğunlukla sahte profillerin tanışma sitelerinde cirit atmasını düzeltmeye odaklanır. Arkadaşlık siteleri, genellikle sizin derin bilgiler almadan, kişileri üstün körü geçmenizi sağlar. IKEA’nın web sitesinde mobilya aramanın yanlış bir yanı yok. Ama flörtle aynı şey değil. Happn ile kullanıcı deneyimi daha tesadüfi ve gerçek hayatın bir şekilde tarihlenmesine olanak tanıyor.

Görüntülü sohbet uygulaması happn hakkında daha fazla bilgi almak için diğer yazılarımıza göz gezdirebilirsiniz.

http://www.Mekansizin.com/

Görüntülü Sohbet Uygulaması Happn

https://www.sohbetci.net.tr/

admin 333
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia