Sohbet Girişi

Görüntülü Sohbet Uygulaması Grindr

Görüntülü Sohbet Uygulaması Grindr

Görüntülü Sohbet Uygulaması Grindr

Görüntülü sohbet uygulaması Grindr, 2009’da piyasaya sürüldüğünden beri queer erkekler için tanışma anını değiştirdi ve dünyanın en popüler eşcinsel tanışma uygulaması haline geldi. Grindr, erkeklerin diğer erkeklerle tanışmasını sağlar ve nispeten basit bir önermeye sahiptir. Uygulamayı daha önce hiç kullanmadıysanız, bilmeniz gereken her şey burada. Tinder tarafından tanıtılan tarihleme ve kaydırma kültüründen ziyade, Grindr geleneksel olarak cinsel karşılaşmalar ve bağlantılara daha uygundur. Aslında, Grindr’in kendi üst düzey patron, tanışma uygulamasında aşkı bulduğunu söylüyor, bu nedenle uygulamanın kullanımının giderek daha yaygınlaştığını söylemek doğrudur.

Görüntülü Sohbet Uygulaması  Nasıl Kullanılır

Grindr, erkeklerin kendilerine en yakın lokasyonda olanlar erkekleri tarama presibiyle, erkeklerin erkeklerle tanışmaları için coğrafi konumdan bir bağlantı bulma uygulamasıdır.

Bir hesap oluşturduğunuzda, kendiniz hakkında bir fotoğraf ve küçük bir biyografi ekleyebilirsiniz, ancak bu genellikle hobileriniz veya ilgi alanlarınız hakkında bilgi yerine cinsel tercihler için kullanılır.

Uygulamanın arayüzüne bakarken, yakınlık sırasına göre listelenen kişileri göreceksiniz, konumunuzu kapatabilirsiniz, ancak çoğu erkek kendi yerini açık bir şekilde gösterir. Bu, birisinin 100 metre içinde oturum açmasının olağandışı olmadığı anlamına gelir. Ayrıca, genellikle uygulamayı birkaç yüz metre içinde kullanan onlarca adam olacaktır.

Grindr Xtra size daha fazla avantaj imkanı sunuyor. Birincisi, yerel bölgenizdeki adam sayısının altı katını görmenizi ve onlarla da etkileşime girmenizi sağlar. Xtra ayrıca, sadece bu yakınlarla konuşmak yerine, dünyanın her yerindeki adamları aramanıza ve bağlantı kurmanıza olanak tanıyan bir özelliğe sahiptir.

Yani bir seyahat planlıyorsanız, Grindr genel anlamda dünyanın her yerindeki insanlarla bağlantı kurmanıza ve potansiyel olarak planlar yapmanıza olanak tanır. Xtra’nın maliyeti üç ay boyunca 400 TL, altı ay için 700 TL ve bir yıl için 1200 TL’dir ve herhangi bir noktada kullanıcılar için yedi günlük ücretsiz deneme sürümü vardır.

Tabii ki, kalıcı duygusal bağlantılar yerine cinsel aktiviteyi teşvik eden herhangi bir uygulama herkes için çekici olmayabilir. Bu durum, tamamen sizin arayışlarınızla ilgilidir.

Görüntülü sohbet uygulaması grindr ve diğer sohbet uygulamaları hakkında bilgi almak için diğer yazılarımıza göz gezdirebilirsiniz.

http://www.Mekansizin.com/

Görüntülü Sohbet Uygulaması Grindr

https://www.sohbetci.net.tr/

admin 351
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia