Sohbet Girişi

Sohbet Uygulaması YY

Sohbet Uygulaması YY

Görüntülü Sohbet Uygulaması YY

Görüntülü sohbet uygulaması YY, çin ağırlıklı olmak üzere ancak bizim ülkemizde de kullanılan bir sosyal medya sitesidir.

Teknolojide bazı Batılılar arasında Çin’in teknoloji endüstrisinin yenilikçi girişimlere sahip olmadığına dair bir inanç var. Bu inancın sonucu, Çin’in en büyük teknoloji şirketleri sayesinde Groupon, Twitter veya Pinterest gibi ABD şirketlerinin klonları olduğu bilinmektedir.

Ama aslında, Batı’da pek çok kişi tarafından bilinmeyen alanlarda yenilik yapan bir dizi Çin teknoloji şirketi var. ( Asya menşeli sanal ürünler buna iyi bir örnektir. ) 310 milyon kayıtlı kullanıcısı olan YY Inc., ABD ve dünya pazarında var olandan farklı, gelişmekte olan bir şirkete bir örnektir. Örneğin, Sean Parker ve Shawn Fanning, geçen hafta Airtime uygulamasında görüntülü sohbet başlangıçlarını güncellemeye getirdi, ancak YY bir süredir benzer görüntülü sohbet teknolojisine sahipti.

Görüntülü Sohbet Uygulaması YY Nasıl Kullanılır

YY, 2005 yılında Çin oyuncuları için bir oyun portalı olan Duowan.com’u oluşturmaya başladı. 2008 yılında şirket, ses tabanlı bir oyun iletişim hizmeti olan YY’yi başlattı, oyuncuların canavarları öldürürken veya oyun görevlerini koordine ederken İnternet üzerinden sesli sohbet ve gerçek zamanlı olarak metin sohbeti yapmalarını sağladı. Ancak şirket o zamandan beri oyunun ötesinde çok daha büyük bir sosyal iletişim platformuna dönüştü, video akışı ekledi ve 310 milyon kayıtlı kullanıcıya ve aylık 60 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

YY’nin kurucu ortağı ve CEO’su David Li, Çin şirketi Guangzhou’nun geçen yıl kârlı olduğunu ve bu yıl tekrar kârlı olmasını beklediğini söyledi. Kurucu ortağı, aynı zamanda cep telefonu şirketi Xiaomi’nin kurucusu olan önemli bir yatırımcı olan Lei Jun’dur. YY, Morningside Ventures, Steamboat Ventures, GGV Capital ve Tiger Global Partners’tan $ 95 milyon risk sermayesi topladı, ancak 100 milyondan fazla nakitleri olduğu için bunların çoğu kullanılmamaktadır. Potansiyel bir halka arz dosyalamasına gelince şirket içi söylentiler çıktı ve manipülasyon ile normalden fazla para kazanıldı.

Görüntülü sohbet uygulaması YY uygulamasına kayıt olmak için telefonunuzu veya bilgisayarınızı kullanın sohbet etmenin keyfini çıkartın.

https://www.sohbetci.net.tr/

Sohbet Uygulaması YY

http://www.Mekansizin.com/

admin 188
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia