Sohbet Girişi

Sohbet Uygulaması E-Hookup

Sohbet Uygulaması E-Hookup

Görüntülü Sohbet Uygulaması E-Hookup

Görüntülü sohbet uygulaması E-Hookup, çevrimiçi tanışma ve mesajlaşma uygulamasıdır. Çevrimiçi tanışma web sitesi E-HookUps.com iyi bir açılış sayfası, ücretsiz kayıt ve doğrulanmış profiller sunar. Ancak açılış sayfası bize çok fazla yararlı bilgi sağlamaz, bu yüzden biraz araştırma yapmak zorunda kaldık ve E-HookUps.com’un şirket tarafından beslenen sahte ve dolandırıcı hesaplarla dolu olduğunu öğrendik.

E-HookUps.com bir sahte sohbet sitesi olarak isimlendirebiliriz. Bu, web sitesinin kullanıcıları dolandırmak için sahte operatörler tarafından işletilen sahte profiller kullandığı anlamına gelir. Kullanıcılar mesaj göndermek için para satın almak zorundadır. Ancak kullanıcılar, E-HookUps.com’daki tüm profillerin sahte olduğunu ve hayali insanlar gösterdiğini bilmiyorlar. Web sitesi hakkındaki birçok olumsuz yorumla ilgili olarak, üyenler arasında tek bir gerçek kişi yoktur. Kullanıcılar hayali bir kişiyle sahte sohbet için çok para öderler. Bu yüzden, bu site tavsiye edilmez.

Görüntülü Sohbet Uygulaması E-Hookup Nasıl Kullanılır

Çevrimiçi tanışma web sitesi E-HookUps.com ücretsiz kayıt sunmaktadır. Açılış sayfasından aldığımız tüm bilgiler budur. Bu tanışma portalı hakkında bir inceleme yapmak için çok daha az olduğundan biraz daha araştırma yaptık. Araştırmamızla E-HookUps.com’un sahte bir sohbet dolandırıcılığı olduğunu ve platformun tüm profillerinin sahte olduğunu öğrendik.

Sahte profiller, kullanıcıları bir sohbete ikna etmek için sahte operatörler tarafından çalıştırılır. Ancak kullanıcılar sahte profilleri bilmiyor ve her üyenin gerçek olduğunu varsayıyor.

Web sitesi aldatmaca kendi adını dolandırıcı ile bir tutmaz ve kullanıcıları eğlendirmek için gerçek profil olarak sahte fotoğraflı profillerden bahsetmez. Bu yüzden, E-HookUps.com’daki kullanıcılar, web sitesindeki tüm profillerin eğlence amaçlı oluşturulduğunu gerçekten bilmiyorlar.

müzikindir

Sahte profiller, kendilerini bir eğlence profili veya hayali bir kişi olarak tanımlamayan sahte kişiler tarafından işletilir. Ayrıca sahte profiller açıkça bu şekilde işaretlenmemiştir. Özetle kullanıcılar kandırılıyor.

Kullanıcıların kandırıldığı bir diğer nokta da E-HookUps.com’daki ücretsiz kayıttır. Kayıt ücretsizdir ancak açılış sayfası kullanıcılara kayıttan sonra web sitesinin çok para talep edeceğini bildirmez. Görüntülü sohbet uygulaması E-hookup maliyetleri, aplikasyon içi coinlerden sağlanır. Kullanıcılar önce bu coinleri satın almak zorundadır, çünkü coin olmadan mesaj göndermek mümkün değildir. Tek bir mesajın maliyeti yaklaşık bir 20 TL’dir.

http://www.Mekansizin.com/

Sohbet Uygulaması E-Hookup

https://www.sohbetci.net.tr/

admin 245
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia