Sohbet Girişi

Sohbet Uygulaması WeChat

Sohbet Uygulaması WeChat

Sohbet Uygulaması WeChat

Görüntülü sohbet uygulaması WeChat, Facebook’un WhatsApp ve Messenger’ın arkasındaki dünyanın üçüncü büyük mesajlaşma uygulamasıdır. Ancak mesaj göndermekten çok daha fazlasını yapabilir.

WeChat, aylık 1 milyardan fazla kullanıcı popülasyonuna sahip Çin’in en popüler mesajlaşma uygulamasıdır. Ancak Çin dışında yaşıyorsanız bunu kullanmanız pek olası değildir. Sahip olduğu Pazar özelliğine göre Asya’nın en büyük şirketlerinden biri. Bir mesajlaşma hizmeti olarak başlarken, ödemelerden bir yolculuğa çıkmaya ve hatta uçuş rezervasyonu yapmaya kadar her şeyi yapabileceğiniz bir uygulamaya dönüştü.

Görüntülü Sohbet Uygulaması WeChat Nasıl Kullanılır

WeChat’ın birincil kullanımlarından biri mesajlaşmadır. Tıpkı WhatsApp gibi, yaptığınız konuşmaların bir listesi bulunur. İnsanları çeşitli şekillerde ekleyebilirsiniz.

İnsanlar Çin’de iletişim bilgilerini değiştirdiğinde, genellikle bir kişinin diğer kişinin telefonunu QR taradığını ve kişilerine eklediğini görürsünüz. Her WeChat kullanıcısının QR kodu olarak bilinen benzersiz bir barkodu vardır. Bir kişi diğer kullanıcının QR kodunu tarayarak WeChat’e ekleyebilir. Bir kişi eklemek ve yakındaki kişileri aramak için bir telefon numarası veya verilen WeChat kimlik kodunu da kullanabilirsiniz.

WeChat, insanların Çin’de iletişim kurmasının ana yollarından biridir. İş yaparken bile insanlar e-posta göndermek için WeChat’ı tercih ediyor.

Anlar adlı sosyal bir özellik de var. Kullanıcılar bir dizi resim veya video yükleyebilir ve arkadaşları gönderiyi yorumlayabilir veya beğenebilir.

Büyük süpermarketlerden en küçük sokak satıcılarına ve taksilere kadar, Çin’in hemen hemen her yerinde WeChat ile bir şeyler için ödeme yapabilirsiniz.

Bir Çin banka hesabınız olduğu sürece, bunu WeChat’e bağlayabilirsiniz.

Uygulama aracılığıyla bir şey için ödeme yapmanın iki yolu vardır. İlk olarak, mağazada benzersiz WeChat barkodunuzu tarayabilir. İkinci olarak, ürün veya hizmet satın aldığınız satıcının barkodunu tarayabilirsiniz.

Çin’de çevrimiçi bir şey satın alıyorsanız, WeChat Pay ile satın alma seçeneği olacaktır. İşlemi yetkilendirmek için bir şifre koymanız veya biyometrik bir kimlik doğrulama aracı kullanmanız gerekir.

Görüntülü Sohbet Uygulaması WeChat kişilerinize anında para transferi, faturaları bölmeyi veya sadece Çin’de para taşımayı kolaylaştıran mesajlaşma işlevi aracılığıyla da yapılabilir. Çin’de neredeyse nakitsiz olmak ve aslında bir cüzdan olmadan güne çıkmak mümkündür.

http://www.Mekansizin.com/

Sohbet Uygulaması WeChat

https://www.sohbetci.net.tr/

admin 340
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia