Sohbet Girişi

Sohbet Uygulaması IMessage

Sohbet Uygulaması IMessage

Sohbet Uygulaması IMessage

Görüntülü sohbet uygulaması Imessage, Apple firması tarafından İOS 5 Iphone telefonlar, ipad, ipod touch, maclerde ve os x’lerde kullanılan 2011 yılında meydana getirilen bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

İMessage’ın gelişinden önce, Apple iPhone sahipleri SMS uygulamasını birbirleri ile mesajlaşma için kullanıyordu. O zaman, birçok ABD cep telefonu ödeme planını kısa mesajı başına ücretlendirildi veya mesaj gönderebileceğiniz numaraya sınırlar koydu. 2011 yılında CBS tarafından rapor edildiğine göre mesajlaşma ücretlerinin mobil operatörler için $ 20 milyar oluşturduğundan bahsedildi.

mp3indir

Görüntülü Sohbet Uygulaması Nasıl Kullanılır

Apple’ın iMessage hizmeti, Apple cihaz sahipleri için 2011’deki kadar çekici olan birçok avantaj içeriyor. İşte bir avuç dikkate değer olanlar:

  • İPhone, iPod Touch, iPad, Mac ve Apple Watch dahil Apple cihazları arasında ücretsiz mesajlaşma.
  • MMS, hücresel veri hızları ile ilgili olanlar dışında ekstra ücret ödemeden daha büyük fotoğraf ve video gönderme desteği sunuyordu.
  • Uçtan uca şifreleme mesajlarınızın içeriğini Apple dahil başkalarının müdahalesinden korur. Buna karşılık, düzenli SMS mesajları depolanmayacağı için şifre çalmayı deneyen hackerlar gibi kişilere karşı iyi bir önlemdir.
  • Metin, videolar, tepkiler, resimler, belgeler dahil olmak üzere birçok mesaj türü gönderme yeteneği, kişiler, çıkartmalar ve konum verileri gibi pek çok veriyi gönderme hizmeti sunmaktadır.
  • Diğer kişilerin ne zaman yanıt yazdığını görmek ( elipsli bir kabarcık ) ve mesajınız okunduğunda bir onay almak devre dışı bırakılabilir.

İMessage kullanmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey Apple Kimliği ve iPhone, iPad, iPod Touch, Mac veya Apple Watch gibi bir Apple cihazı. İMessage kullanımı Mesajlar uygulamasında otomatik olarak gerçekleşir. Sohbet etmek istediğiniz bir kişiye girdiğinizde, Mesajlar mesajlaştığınız kişinin bir Apple cihazı kullanıp kullanmadığını otomatik olarak algılar, yani iMessage’ı karışımızdaki kişiyle otomatik olarak başlatır.

Sohbet kabarcıkları mavi ise görüntülü sohbet uygulaması iMessage kullandığınızı söyleyebilirsiniz. Eğer yeşil sohbet kabarcıkları görürseniz, kişi bir Apple cihazı kullanmıyor anlamına gelir. Bu nedenle metin sohbeti veya görüntülü sohbet eski SMS standardına geri dönecektir.

https://www.sohbetci.net.tr/

Sohbet Uygulaması IMessage

http://www.Mekansizin.com/

admin 280
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia