Sohbet Girişi

Görüntülü Sohbet Uygulaması ICQ

Görüntülü Sohbet Uygulaması ICQ

Görüntülü Sohbet Uygulaması ICQ

Görüntülü sohbet uygulaması ICQ, tüm modern sohbet uygulamalarını atası olarak 20 sene önce ortaya çıkmış sohbet uygulamasıdır. ICQ, rahat iletişim için gerekli tüm işlevleri birleştiren çağdaş birçok platformlu bir sohbet ve haberleşme uygulamasıdır.

Tüm arkadaşlarınızı bir ICQ grup sohbetine davet edebilirsiniz. Bir grup sohbetini düzenlemek için yalnızca birkaç kullanıcı seçmeniz veya mevcut bir diyaloga eklemeniz gerekir. Sohbetin adını düzenleyebilir, arka planını değiştirebilir ve tüm katılımcılara aynı anda resim, video ve diğer belgeleri gönderebilirsiniz.

Herkes çıkartmaları sever. Kediler, pandalar, bir dizi başka karakter ve elbette popüler miimler… Tüm ICQ çıkartmaları ücretsizdir ve miktarları sürekli artmaktadır. Çok çeşitli çıkartmalar, eylemlerinizi veya duygularınızı tam olarak gösteren etiketi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Görüntülü Sohbet Uygulaması ICQ Nasıl Kullanılır

  • ICQ’ya kaydolmak çok hızlı ve basittir. Yalnızca telefon numaranızı girmeniz ve kısa mesajla onaylamanız gerekir. Zaten bir ICQ hesabınız varsa, e-posta veya UIN yoluyla anında giriş yapabilirsiniz. ICQ telefon rehberinize bağlandığınızda, zaten ICQ kullanan arkadaşlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
  • Ses veya video olmadan gerçek iletişim imkansızdır. Bu yüzden ICQ’ya dahil edilmişlerdir. Arama yapmak için diyalog penceresine bir tıklama yapmanız yeterlidir. Kameranızı açarsanız çağrınız sesten videoya geçer. Çağrı sırasında ön ve arka kameralar arasında geçiş yapabilir, hoparlör moduna geçebilir veya cihazınızın mikrofonunu kapatabilirsiniz. Aramalar otomatik olarak internet bağlantınızın kalitesine uyum sağlar ve Wi-Fi ve 3G ağlarında iyi çalışır.
  • Android, iOS, macOS ve Windows fark etmeksizin tüm temel platformlarda erişilebilir. Yeni ICQ, tüm çağrılarda uçtan uca şifrelemeye sahiptir ve bu da onu tüm ülkeler için şifreli video iletişimi sağlayan ilk site yapar. Ayrıntılara girildiğinde, ses ve video çağrıları, yeni bir VoIP motoru sayesinde güvenilir bir ZRTP tabanlı algoritma aracılığıyla ICQ’nun güncellenmiş sürümlerinde şifrelenir. Bu, tüm görüşmelerinizin kesinlikle gizli kalacağı anlamına gelir: şifreleme, ek kurulum olmadan tüm aramalarda varsayılan olarak çalışır.

Görüntülü sohbet uygulaması ICQ hakkında detaylı bilgileri verdiğimiz yazımızı okudunuz. Diğer yazılarımıza göz gezdirmek için sitemize bakın.

http://www.Mekansizin.com/

Sohbet Uygulaması ICQ

https://www.sohbetci.net.tr/

 

admin 329
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Mp3indir Sohbet Sohbet Sohbet Pedia