Sohbetci - Hakkımızda

Sohbetci - IRC ( internet relay chat ) ilk kez popüler olmaya başladı zamanlarda kurulan bir IRC sohbet platformudur. Kuruluşu 2001 yılından itibaren kullanıcılarına IRC yani mIRC userine web sohbeti en kolay ve kullanışlı bir biçimde sağlamaktır.


mIRC popülerliğini yükseltmeye başladığı yıllarda kullanıcıları yeni tanıştıkları mIRC sohbet programını kullanmaya başlamış, kullanıcıların neredeyse %95 'i bu program aracı ile sohbet odalarına bağlantı kuruyordu. Sohbetci ailesi gelişen teknoloji ile kullanıcılarını web sitesine adapte etmek amacını kendine adamıştır. Bu yüzden kullanışlı basit bir arayüzü çizip kodlayarak IRC sohbet severlerin websiteden girişlerini yapmalarını sağlamıştır.


Gelişten son teknoloji olarak artık insanlar mIRCin popüleritesinin bittiğini ve sosyal medya sitelerinde arkadaşlık kurmaya başlamışlardı. Fakat mIRC bir hobi olarak asla tarihe karışmayacaktı ve sohbetci yönetimi teknolojiyi sonuna kadar kullanarak IOS/Android cep telefonları, tabletler v.b elektronik cihazlardan IRC ağına kullanıcıların bağlanmasını sağlamıştır. mIRC her ne kadar ilk zamanlardaki şaşalı günlerinde değilsede teknolojiye ayak uydurduğu taktirde her zaman belli bir kesimin ve Sohbetci kullanıcıların chat durağı olacaktır.

Hemen Sohbete Bağlan

chat
Sohbetci - Sohbet Ettirir. Türkiye'nin Sohbet Odaları


        Google    Youtube    İnstagram

Copyright © 2019 - Tüm hakları saklıdır.

sohbet ~ chat ~ bizimmekan

Sohbetci.Net.TR - Sohbet Ettirir.